Golf Vita Damac Hills, 1Br With Views - Host & Stay
Dubai
Gallerij tonen
Overzicht
Overzicht
Galerij
Locatie
Kamers
Voorzieningen
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Golf Vita Damac Hills, 1Br With Views - Host & Stay
Golf Vita At Damac Hills 2313, Dubai, Verenigde Arabische Emiraten
Kaart weergeven
Golf Vita Damac Hills, 1Br With Views - Host & Stay Dubai appartement van 41 m² is gelegen binnen 3 km van het Dubai International Cricket Stadium en op ongeveer 25 minuten te voet van de Trump International Golf Course. Het appartement kan tot 2 huisvesten.
Dit appartement bevindt zich binnen 4 km van de Arabian Ranches Golfclub.
1-slaapkamer Golf Vita Damac Hills, 1Br With Views - Host & Stay appartement heeft ook 1 badkamer. Verder zijn er een droger beschikbaar.
Het appartement heeft onder andere een complete keuken voor self-catering. De accommodatie is op ongeveer 40-minuten rijafstand van het treinstation Business Bay Metro. Toegang tot een golfbaan is beschikbaar voor actieve gasten.
+ Meer- Minder
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
Kindvriendelijk
Airconditioning
Geen dieren toegestaan
+ Meer
Galerij
Kaart
Toeristische attracties in
Dubai
Luchthavens
Dubai Al Maktoum International Luchthaven - 33 km
Treinstations
Business Bay Metro Station - 21 km
Kamers en beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten
Algemeen
Roken is niet toegestaan
WiFi
Parkeerplaats
Huisdieren zijn niet toegestaan
Lift
Eten
Droger
Kamervoorzieningen
Airconditioning
Terras
Koffie- en theefaciliteiten
Wasmachine
Flat-screen TV
Ledikanten/ Babybedden
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
Kindvriendelijk
Airconditioning
Geen dieren toegestaan
Hotelbeleid
Inchecken:van 15:00 tot 21:00
Uitchecken:tot 12:00
LicentienummerALH-GOL-MJZML
Veelgestelde vragen
❓
Welke beroemde bezienswaardigheden kunnen we bezoeken vlak bij Golf Vita Damac Hills, 1Br With Views - Host & Stay appartement?
Naast het Dubai International Cricket Stadium, dat op 3 km van Golf Vita Damac Hills, 1Br With Views - Host & Stay appartement ligt, zijn er nog andere bezienswaardigheden, zoals de Arabian Ranches Golfclub (4 km) en de Trump International Golf Course (1 km), die stuk voor stuk worden aanbevolen door bezoekers.
❓
Heeft Golf Vita Damac Hills, 1Br With Views - Host & Stay appartement keukenvoorzieningen?
Ja, Golf Vita Damac Hills, 1Br With Views - Host & Stay appartement is uitgerust met een complete keuken.
❓
Biedt Golf Vita Damac Hills, 1Br With Views - Host & Stay appartement een wasmachine?
Ja, er is een wasmachine beschikbaar in Golf Vita Damac Hills, 1Br With Views - Host & Stay appartement.
❓
Welke badkamervoorzieningen vinden we in het appartement?
Het appartement heeft een badkamer compleet met een haardroger.